101Cph

101 Cph a w pełnej nazwie 101 Copenhagen to duńska marka projektowa założona w 2017 roku. Z wizją uhonorowania doskonałej jakości i rzemiosła, kolekcja obejmuje meble, oświetlenie i akcesoria w ponadczasowym, a jednocześnie nowoczesnym designie. Z prawdziwą pasją do materiałów i wyrafinowanych tekstur, organicznych kształtów i kolorów, 101 Copenhagen prezentuje kwintesencję klasyki oraz nowości, które muszą mieć zarówno dla skandynawskich, jak i międzynarodowych znawców wnętrz.

Projektowanie 101 Copenhagen jest mocno zakorzenione w skandynawskiej ziemi i zasilane japońską estetyką minimalistyczną. Dzieląc nacisk na jakość materiałów, technik i tradycji, spotkanie Północy i Wschodu jest zauważalne w holistycznych kolekcjach 101 Copenhagen. Podejście do projektowania jest dynamiczne i charakteryzuje się swobodą wyrazu – tworząc unikalne i ponadczasowe elementy, nie rezygnując z zabawy i indywidualności.

Dbanie o szczegóły i wspólny zmysł estetyki to to, co napędza dwóch głównych projektantów 101 Copenhagen, Tommy’ego Hyldahla i Kristiana Sofusa Hansena. Łącząc swoje doświadczenia z branży modowej, Królewską Duńską Akademią Sztuk Pięknych oraz podróże po Japonii, narracja minimalistycznego, rzeźbiarskiego i konceptualnego projektowania jest widoczna we wszystkich kolekcjach.

 

Koszyk

Kategoria

Filtruj wg ceny

Producent